peenise probleem 13.11.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

Asi selles,et ma kohe 21saav noormees ja ma pea 2m pikk aga peenis on eriti pisike vahel isegi ligi 3-4cm eriti häbi on ei julge sõpradega isegi saunas käia w trennis pesemas.Ja siis veel on eesnaha pial imelikud valged punnid suht palju neid ei tia ms need olla võiksid? JA siis mul probla veel seemnepurskega,et see vst pole normaalne kui võib vahel kiimas olekuga kuluda aega aint 20sec w tahaks ikka kauem nautida head seksi mitte,et naks ja valma ja nüüd mul uus tüdo ka me 3kuud koos olnud aga mai julgegi taga vahekorda minna kui seemnepurskeni kulub 20sec aint :S Ei tia ms tuleks ette võtta kõigi probleemidega??

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitan külastada noorte nõustamise kabinetti või meestearsti. Tegemist täiesti tüüpiliste noorukiea ebakindluse probleemidega. kirjeldate normaalset peenise nahka. Peenise väiksus on alati kõrvade vahel kinni ja varane seemnepurse võib olla kehaliseks eripäraks, aga võib olla tingitud tuhandest muust tegurist millest tähtsain psühholoogiline ebakindlus. Intereti teel sellist kompleksi kahjuks ei lahenda. Mida rohkem põete, seda väiksem peenis on. Lisaks tasub oma peenist vaadata peeglist mitte ülevalt alla, eriti nii pikkadel meestel kui teie.
Edu soovides
Margus Punab