Peenise pea taga läheb peenis kitsmakas 29.01.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mu peenis läheb peenise pea tagant kitsamaks ja siis uuesti laiemaks ja peenisepea on alt ühendatud ülejäänud peenisega nahariba kaudu. Erekteerunult jääb eesnahk peenise peale, kui eesnaha ära tõmban siis peenise alt on kõik sirge, aga pealt jääb nahk peenise taha rulli ja ei liigu ning on pea tagalt kitsam. Kas see on mingi probleem või on kõik korras? Kas see mõjutab peenise suursust?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma läbivaatuseta pole siin kahjuks võimalik mõistlikku nõu anda. Tulge meestekliinikus noorte nõustamise vastuvõttu! Saab kiiresti, ilma saatekirja ja visiiditasuta.