Milles probleem ? 15.05.06 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Hiljuti täheldasin sellist probleemi: pärast urineerimist aga ka urineerimise ajal on selline imelik tulitav tunne peenise otsas. Aeg-ajalt on ka lihtsalt istumise aeg koguaeg urineerimisvajaduse tunne, seda mitte põie kaudu vaid just peenise kaudu - justkui oleks vajadus koguaeg urineerida. Rõhutan - seda tunnet tekitab peenise ots. Ei oska ise mingit loogilist seletust leida, kuna probleem ilmnes üsna äkki. Seksuaalpartner on üks.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Peenise otsa valu ja ebamugavustunne on üheks tüüpiliseks eesnäärme põletiku tunnuseks. Samas suunas viitab ka sagenenud kusemissagedus. Soovitan uuringutele tulla. Vaatamat ühele partnerile tuleks välistada ka leebemate suguhaiguste võimalus.
Edu soovides
Margus Punab