Spermadoonori kasutamine 11.12.10 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Mul on selline küsimus, kui mehe morfoloogia on 7%, kas siis Teie kliinikus võib kasutada spermadoonorit? Kas doonori kasutamisel on mingi piirang? Meil on selja taga 2 ebaõnnestunud viljastamist. 4 aasta jooksul pole õnnestunud rasestuda.
Aitäh vastuse eest!

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Kaks ebaõnnestumist ei tähenda tingimata, et järgmine sammuna tuleks kasutada doonorit. 7% pole sugugi halb näitaja. Täpsemaks nõustamiseks tuleks kohtuda. Kui soovite, registreeruge minu vastuvõtule 7319 100 või www.kliinikum.ee kaudu.

AE