Vasakul rinnaku roietes muhk 29.07.23 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!
Mulle teeb muret vasakul rinnaku roiete kohas olev muhk.
Juba mõnda aega on teinud mure rinnaku keskel esineb valu. Olen käinud perearsti juures, röntkenis ja paar kuud tavasi tehtud uuringute kohaselt okk kõik korras. Arat seostas seda vale magamisasendi ja madratsiga. Mul on kaks last (4 a ja 1a10k) ja mõlemad on maganud kaisus.

Millest võib olla selline muhk ja näriv valu põhjustatud?

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Tegemist võib olla sundasendidest või korduvatest liigutustest tingitud probleemiga. Võib olla seotud imetamise, magamisasendite, laste kandmise vms-ga. Röntgen sellise probleemi puhul midagi ei näitagi. Füsioterapeut ja kiropraktik saaksid Teid kindlasti aidata. Pöörduge palun kummagi vastuvõtule, et hinnata täpsemalt probleemi põhjust ja leida Teile sobiv ravi.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut