Midagi kätte võttes, haarates lööb terav valu küünarliigesesse 19.06.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Millest võib olla, et parema käega midagi kätte võttes lööb valu küpnarliigesesse. Käes jõudu enam üldse ei ole. Küünarliigeses seespool annab ka lihas valutunde. Mingis asendis on õlas tuim valu ja vahest käelabas ka. Kelle poole peaks pöörduma abi saamiseks?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Liigesprobleemidega tegelevad ortopeedid. Teie kirjeldusest on raske aru saada, kas tegu on liigese või närviprobleemiga. Peaksite oma häda kurtma perearstile, kes siis läbivaatuse järel saab otsustada, kas vajate ortopeedi või neuroloogi abi.