operatsiooni haava paranemine. 29.01.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

tere. mul oli aprillis 2005 alaseljale tehtud operatsioon kus eemaldati põletikuline tsüst(kasvaja). kuni tänase päevani pole haav täielikult paranenud ja minu kirurg soovitab uuesti lõigata,kuna arvatavalt on kasvaja alles. tema sõnul pole lisauuringud vajalikud. milline oleks teie seisukoht, kas mulle oleks vaja teha uuringud enne uut lõikust, et teada saada kui sügavale ja kas üldse kasvaja seal piirkonnas alles on?
teie ette tänades

tarmo

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Selleks et midagi soovitada, tuleks siiski Teid näha. Ainult Teie kirjelduse järgi ei saa ma aru, mis patoloogiaga on tegemist.