Täpid peenisel 02.12.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Lisaksin siia ühe lingi pildiga:
http://162.129.70.33/images/fordyce_spots_on_penis_1_040611.jpg

põhimõtteliselt on minu peenis samasuguste täppidega kaetud, kas selle vastu ei ole tõesti mingit ravi ja kui on siis palju selline asi maksta võiks. Olen juba noorest saati suhteliselt komplekside käes tänu sellele.
Ette tänades Jaanus

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere Jaanus,
ei oska vastata. Peaksite küsima nahaarsti käest, kuna tegemist on naha liigsuurte rasunäärmetega.
Ülo Zirel