klamüüdia 04.04.06 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Ma nimelt sain teada, et naisel, kellega ma mingi aeg tagasi magasin, avastati klamüüdia. Ja ma olen märgand, et mul ajab peenise otsast natuke mingit valget asja välja mis sinna otsa ära kuivab. Tahaks teada kas see võib olla sümptom klamüüdiast või võib asi milleskis muus olla?

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Teie poolt kirjeldatud kaebus võib olla tingitud nii urogenitaalsest klamüdioosist kui ka mõnest teisest sugulisel teel levivast infektsioonist. Paraku on enamiku kusetorus põletikku põhjustava suguhaiguse haigustunnused üsna ühesugused ja ilma vastavaid uuringuid tegemata pole vähimatki võimalust öelda millega täpselt tegu on.