lõigatud silmad 17.12.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Minu 65.a emal on mõlemad silmad läbinud kae-eemaldamise operatsiooni ( 2 a. ja 1 a tagasi). Nüüd räägib ta, et ühe silmaga ( sellega, mis enne lõigati) ta enam üldse ei näe. Käis silmaarstil ja temagi kinnitab seda. Millega võib tegemist olla- kas kae tuleb tagasi või on op tehtud halvasti või on see loomulik protsess? Kas teda saab kuidagi aidata või ootab teda pimedaks jäämine?

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Kajuks ilma silma nägemata pole võimalik midagiarvata põhjusest. Kae ei tule kunagi tagasi, kas on silmal mõni uus haigus, või on kunstläätse hoidva kapsli hägustumine. Igal juhul raviks peaksite pöörduma silmaarstile.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Silmahaigused

aukus silmad

olen 17a
Millest on tingitud aukus silmad...varem pole seda esinenud?

Vastas dr Tiina Pakosta

Tere,

Ehk on Teil tegemist väsimuse, kurnatusega?

Parimate soovidega

Tiina Pakosta

Loe edasi

väsinud ja punetavad silmad

Mul on probleem silmadega,silmad on pidevalt väsind ja punetavad.Hommikul ärgates on silmad tuhmid ja hallid.Silma nägemine on kehv,kasutan lugemiseks prille.Kas teie oskate mulle midagi soovitada?

Vastas dr Leo Schotter

Soovitan silmaarsti külastada. Ilmselt on vajalik prillide ülevaatus, ja ka silma ülevaatus.

Loe edasi

Tundlikud silmad

Kas see on loomulik, et menstruatsiooni ajal on silmad tundlikumad? Töötan arvutiga koguaeg võrdse koormusega, aga nendel päevadel lähevad silmad kibedaks.

Noor neiu

Vastas dr Leo Schotter

Jah, hormonaalsed muutused mõjutavad kogu organismi võimekust.

Loe edasi

silmad

Mu silmad on juba mitmendat päeva punased pupillid on äärmiselt suured ning kaugele vaatamisega on kohati probleeme.Hommikuti on silmad rähmased.Millega võiks olla tegu?

Vastas dr Leo Schotter

Peaksite põõrduma silmaarstile, eks mingi silmapõletikuga ole tegu.

Loe edasi

Keerulised silmad

Mu silmad pidid silmaarsti sõnul olema keerulised.Üks on +0,5 ja teine +1.Kas peavalud võivad olla ka seotud silmadega (10 päeva jutti ja ka silme eest oli udune).Kuidas saavad olla silmad keerulised!!??

Vastas dr Leo Schotter

Silmad on ikka silmad, veidi erineva prillinumbriga ja ei muud erilist midagi. Peavalud pole kindlasti silmadest tingitud.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi