Glaukoomi laserravi 07.02.08 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere

Käisin 2 päeva tagasi glaukoomi laserravil, silm pole enam punane ega valuta , kas on vajalik võtta haigusleht ja kui pikaks ajaks ??
Enne laserravi oli nägemine selgem ja parem , peale opi on hägune. Kas endine nägemine taastub , või kõik jääb nii nagu on , ei muutu nägemine selgemaks ?
Ja kuidas on arvuti taga töötamisega, tohib seda teha ja kui pikalt päevas?

Tänades,
Anne

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Glaukoomi puhul tehakse mitmesugust laserravi, enamasti nägemine ei halvene, aga võimalik on rõhu tõus ja ka põletikuline reaktsioon, mis võib nägemist halvendada.
Soovitan pöörduda laserravi teostanud arsti poole, tema oskab kõige paremini teie olukorrale reageerida.
Arvutitöö ei ole keelatud, aga silmi ei tohiks üle pingutada.