Hall kae 15.02.08 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Kas halli kaed saaks natuke ravida alternatiivmeditdiinimeetoditega, näiteks magnetitega vms? Kuidas halli kae arengut pidurdada? Olen 57.aastane.
Tänades,
Aili

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Kahjuks jään sellele küsimusele vastuse võlgu, kuna ei ole halli kaed selliste meetoditega ravinud. Soovitaksin teile siiski operatsiooni, mis on tänapäeval kiire ja turvaline.

Parimate soovidega

Tiina Pakosta