Epi-Lasik 09.02.08 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere
Käisin septembris Epi-Lasik operatsioonil. Varem oli nägemisteravus -1.25 mõlemal silmal. Millest võib olla tingitud see et ma oma endiste prillidega näen oluliselt paremini kui ilma? Esitasin teile ka küsimuse novembris siis ma eksisin kuupäevaga. Eriti parem silm näeb kohati uduselt. Niisutavad silmatilgad ei aita. Kas tohin taas kasutada kontaktläätsi?

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Soovitaksin Teil selle küsimusega pöörduda teid opereerinud kirurgi poole ja kindlasti lasta uurida silmade optilist ehitust. Võib olla see on tingitud silmade ehituse muutusest?
Kontaktläätsede kandmise võimalus sõltub teie silmade kuivusest. Seda ütleb teie samuti arst juba konsultatsiooni käigus.

Parimate soovidega

Tiina Pakosta