Munandid 16.10.17 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere!
Kas te saaksite välja kirjutada mingisuguseid valuvaigistusi?
Lugesin internetist et valutamise teel võib tekkida munandivähk, kuigi perearst ütles et vere andmise proovid olid korras kui käisin juuli kuus verd andmas.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Kui on vajalik siis võin välja kirjutada vastavalt ravimeid, vaid ennem soovitan tulla konsultatsioonile ja teostada vajalikud uuringud (analüüsid). Munandi valu reeglina ei ole seotud munandivähiga, eriti vähi algstaadiumil. Olemas teised põhjused, pigem see on mingi närvi valu, vaid täpsemalt oskan vastata siis kui kohtume ja arutame olukorda.