Levozin ja unetus 23.10.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere.

Sooviksin teada Levozin 5mg tabl. toimest. Ravim kirjutati unetuse raviks, esmakordselt manustamisel kõrvalnähud: tasakaaluhäired, pearinglus, iiveldus, üldine halb enesetunne hommikul. Mida ette võtta kas vähendada annust 1 tab o,5 mg õhtul enne magama heitmist poole tabletini. Ja sooviks rohkem teada tema omadustest.

Lugupidamisega Õie

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Ravimil peaks olema infoleht karbiga kaasas, kontrollige selle olemasolu apteegist ostes.
Annused retseptiravimile on arsti mure, mina siin soovitusi ei anna.
Levozini omaduste kohta on nii, et lisainfo ei ole kättesaadav, sest ravim on Eestis registreerimata.
Sama toimeainega on ravim Tisercin, registreerimata on seegi, aga info on õnneks olemas aadressil:
http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/raviminfo?kaup=609

Tugevat tervist,
Kalle Kurvits