smecta pulber 07.11.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

Kuidas anda kolme kuusele lapsele, kes ón rinnapiimal, smecta pulbrit?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Lugege ikka ise ka juhendit, saate vastuse kiiremini, aga tsiteerin:

Pakikese sisu segada 50ml veega ja manustada päeva jooksul. Võib manustada ka hoolikalt segatuna poolpaksu lastetoiduga: puljongi, riivitud puu-või juurviljadega, laste toiduseguga..

Tervitades,
Kalle Kurvits