streptotsiid 23.02.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!
Mida head või kurja teeb streptotsiidpulbri raputamine värskele haavale?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Steptotsiid omab mikroobidevastast toimet Streptokoki, Meningokoki, Gonokoki, Pneumokoki, soolekepikese ja mitmete teiste bakterite suhtes.
Kui on oht, et haava võis sattuda nakkus, siis võib seda kasutada. Pulber kuivatab ka haava veidi.

Kalle Kurvits