mis ravim? 23.10.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

mis ravim võiks sobida kõhuviiruse puhul?(kui sümptomid on kõhulahtisus,karmbid värinad ja urineerimise suurenemine)

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Nii tõsiste (krambid!?!) asjadega sobib kohe arst kutsuda. Ja seni püüda seisundit leevendada lihtsate vahenditega, sest selliste viiruste vastu ravimeid polegi.
Smecta kõhuhädade vastu, valuvaigisti vajadusel, palavikualandaja ja rohkesti gaasita vedelikku.
Mustika-tammekoore-inveri tabletid on ka head, apteegis müügil.

Kalle Kurvits