mees kardab naist 19.07.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

mul on sellinne probleem et mu poisssõber kardab mulle läheneda ja mind suudelda ta ei julge esimest sammu astuda ma olen ta elus esimene tüdruksõber ka.mulle teeb see muret mida ta peab siis tegema et ta mind ei kardaks enam.

Arst vastas:

dr Harri Küünarpuu

Tallinna Psühhiaatria Haigla, Perekonnastuudio ABX, Psühho-Konsultatsioonid MTÜ

Tere!

Parim, mida Te teha saate, on olla kannatlik. Ja ärge kiirustage ega sundige. Iga asi tuleb omal ajal ja siis, kui noormees selleks valmis on.

Kui ta ikka väga kardab, siis võiks minna mõne psühholoogi juurde ja sellega koos oma hirme arutada. Ma usun, et sel juhul saab ta oma hirmudest aru ja kui inimene oma tunnetest juba aru saab, võib loota, et asjad hakkavad muutuma.

Jõudu,
HK