Kui mees tahab naist allutada? 01.02.04 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere, mul on selline küsimus, mis võiks selle põhjuseks olla, et mees tahab naist endale allutada, mina pooldan võrdset suhet, aga mees ei taha suhtes enne edasi minna, kui on mind niiöelda oma võimu alla saanud. Ta ise räägib, et ma võiks ikka tagasihoidlikum olla ja alluda. Mulle meeldib inimestega suhelda ja ma meeldin meestele, õpin ülikoolis ja kui mul hästi läheb, siis on ta nagu imelik. Ta on minust vanem ka päris palju. Milleks selline suhtumine?

Arst vastas:

dr Harri Küünarpuu

Tallinna Psühhiaatria Haigla, Perekonnastuudio ABX, Psühho-Konsultatsioonid MTÜ

Tere!

Küllap teil kahel on erisugused hoiakud selle suhtes, mil viisil inimesed peaksid suhtes käituma. Küllap on siin erisugused arvamused ka meeste ja naiste rollide kohta kooselus.

HK