Paarisuhe+ebausk 04.12.07 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere. Olen praegu 30-aastane mees. Tutvusin natukene alla aasta tagasi 1.5 a noorema naisega. See on olnud minu elus üks parimaid aegu ent kaasneb ka muresid. Meil kummalgi pole olnud varem ühtegi tõsiselt võetavat suhet. Oleme mõlemad suht vaiksed ja tagasihoidlikud mina mitte küll nii palju kui tema. Meil on kummalgi oma korter kuid suve keskelt alates oleme kordamööda teineteise juures kuid alati koos. Mure on järgmine... Naine on ebausklik. Ta käis augustis ennustaja juures kes ennustas meile kõike halba( ilma fotota ja ilma igasuguse infota) Sellest saati esineb tal tujusid et me ikka ei sobi jne. See käib kõik periooditi. Siis on ta vaikne ja lihtsalt istub. Tunnen et kui tahan vaikusest lahti saada siis pean mingit monoloogi pidama. Paar päeva möödas siis jälle lausa sulab käes. Hästi läks kõik taas kui teine ennustaja ennustas oktoobri lõpus head. Meil on samasugused väärtushinnangud. Me oleme olnud alati ausad, hindame truudust. Kõik oli hästi. Kuid nüüd seesama tige nõiamoor ennustas kollases Õhtulehes et Koit Toome võidab tantsuvõistluse ja iga loll teadis niigi et võidab sest ta on rahva lemmik. Nüüd Tüdruk mossitab ja on kohe teine inimene. Ma olen nii viha täis sisimas. Kui Tüdruk elab tigeda nõia (minu arust on nad kõik endised hoorad keda ükski mees ei taha enam raha eest ega ilma) järgi nagu käpiknukk- nii saab pärast parastavalt naerda: näed, ma ju ennustasin. Kui kellelgi läheb natukenegi nii nagu kellelegi on ennustatud(natukenegi kaudselt sarnaselt) siis vaatab mulle otsa ja ütleb "näed me siis ei sobi ju".Ma armastan teda. Mulle meeldib tema juures kõik. Tal on korralikud vanemad, head tuttavad. Pealegi on mul hea meel et pole saanud kellegi vana ärapeetud naist. Ma tahan teda endale naiseks ja oma laste emaks. Mida ma peaksin tegema? Nutan vahel. See on kõik minule väga raske. Ma ei taha enda kõrvale kedagi teist see tundub mulle nii vastik.

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Lihtne on endale reklaami teha ennustajal, nagu juhtus Koit Toome võiduga. Teil on õigus, see võit oli selge. Kaaslane võiks mõelda, et sellist reklaami iga ennustaja ei vaja.
Kui Teie ise olete kindel, et kaaslast armastate ja kooselu sobiks temaga, tehke talle ettepanek abielluda. Kuigi naine Teid armastab, tundub, et ta kardab tulevikku ja tema "ebausk" on seletatav sooviga saada abi tähtsate otsuste tegemisel. Olge Teie see, kes on otsusekindel, see annab kaaslasele jõudu ja enesekindlust.
Jõudu ja edu soovides!
Irene Kalvet.