25-aastane joob iga õhtu 8 õlut ja sellest jääb veel väheks-lisaks muutub tigedaks ja tuleb kallale või lihtsalt terroriseerib . . . käib tööl,on oma tüdruk ja ikka olevat kõik mõttetu 10.05.17 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

25-aastane joob iga õhtu 8 õlut ja sellest jääb veel väheks-lisaks muutub tigedaks ja tuleb kallale või lihtsalt terroriseerib . . . käib tööl,on oma tüdruk ja ikka olevat kõik mõttetu

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Viin on 40 ja õlu 4 (tegelikult veidi kangem) vol% alkoholi sisaldav jook. Vahekord seega 10:1, seega - pudel õlu on alkoholisisalduselt sama 50 g viinaga.
2 pudelit õlut = 100,
4 õlut = 200
8 õlu = 400+ viina!!!
Tegemist lopsaka ALKOHOLISMIGA.
Alkoholism paljude tunnuste juures olulisemaks on: Agressiivne käitumine ja Armukadedus ning selle tulenev pidev norimine, tänitamine, jälgimine, luuramine, "ülekuulamine" jne - maine Põrgu! Põrgu kõigile kodusele.
Ravi vajalik!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet