Hammustasin keelde 11.09.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Nimelt täna söömise käigus hammustasin keelde. Ma pole varem kunagi nii valusalt suutnud hammustada, kuid seekord läks halvemini. Tuli pisike tükk välja ja veritses 10-15 minutit. Oskate te öelda, kas see on ka ohtlik ja kaua see paraneb?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Ikka juhtub. Ärge muretsege, keelevigastused paranevad tõesti hästi. Vältida väga soolast ja piprast toitu.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi