Kolmiknärv 22.11.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Mõlemapoole näkku tekivad järsku sähvivad valud(kiirgab hammastesse,keelde,neelu,kõrva,silma juurde) kas tegu kolmiknärviga? Tänud vastamast. (Kord ühelpool nägu,kord teisel)

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Jah, sähviv valu näopiirkonnas, kui puuduvad muud sümptomid on omane närvivalule. Seisundit hindab perearst, teostab läbivaatuse, uuringud ja konsultatsioonid vajadusel ja määrab esmase ravi.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi