Vasakul taga keele peal äkk terav valu 21.06.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Nimelt täna ma kogemata läksin keelega kuidagi vastu tagumist vasakut iget või hammast ja keelde vasakusse tagumisse otsa tuli terav valu umbes 2-minutiks ja läks ära. Nüüd 2 tundi hiljem huvipärast proovisin samamoodi samat kohta nühkida ja tuli terav valu samasse kohta mõneks ajaks (umbes 2 minutiks taas) ja läks ära. Nüüd kui nühin seda ei tule midagi ja pole miskit nagu viga. Kas tegu võib olla mingi närvipunktiga või milles võib viga olla? Lisasin ka pildi, kuid see väga ei näita midagi.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kahtlustan perikoroniiti, lõikuva tarkusehamba igemepõletikku. Kui vaevus püsib, soovitan hambaarsti külastust.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi