reumaatiline haigus 27.08.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Kui mul on juba mitu aastat valutanud vahelduva eduga käsivarred, alguses kael ja ka nüüd veel ka jalad ning u 1,5 aastat tagasi näitas vereproov reumat, siis kui suure tõenäosusega on mul mõni reumaatiline (eluaegne?) haigus? Milline on üleüldse teie arvamus? (Plaanin muuhulgas ka reumatoloogi juurde minna)

Jane, 21

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere Jane
Minu arvamus on selline, et ma ei saa midagi arvata, kui pole täpsellt teada mis proovid need olid, millised on Teie liigeste vaevused jne jne. Igati mõistlik on pöördumine reumatoloogi konsultatsioonile.
Head tervist soovides Madis Veskimägi