südame kohal valu 05.01.04 / Perearst

Külastaja küsib:

tere.
mul on selline mure, et mul on sisse ja välja hingates südame kohalt valus. ma arvan et see otseselt südamega seotud pole. huvitav on see, et kui selili lamades enaast täiesti välja sirutan, seda valu hingates ei tunne. ma loodan, et see pole mingi suur probleem kuid siiski kavatsen arsti juurde aja kinni panna. aga lootsin, et äkki suudaksite teie mind rutem rahustada ja öelda milles probleem.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Unustasite mainimata oma vanuse, soo ja kaasuvad haigused jne jne.
Oletan, et olete noor inimene, selline vaevuse iseloom on omane roietevahelise närvi või lihaste valulikusele.
Raviks apteegi käsimüügi valuvaigistid, ibuprofen, paratsetamool. Seisund on iseparanev.
Head tervist soovides Madis Veskimägi