Madal pulsisagedus ja valud rindkeres 16.02.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere.
Ühesõnaga rida uuringuid on tehtud, rohte on söödud, aga vaevused püsivad. Kõige rohkem mulle teebki muret süda ja rindkere valud, mis ei lähe ka valuvaigistitega ära. Mul on pulsikell käepeal, see arvutab siis rahuloleku pulssi , mis on pidevalt 55, kui enne seda suvist südamejõnku oli rahuloleku pulss 65-68, millest selline muutus saab üleöö tekkida, tekitades nii ebameeldivat tunnet. Lisan, et ma ei ole absoluutsel sportlik inimene, mul on istuv töö, samme päevas tuleb 3000-5000, olen normaalkaalus.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Uuringutel ei ole leitud tõelist, orgaanilist haigust. See on väga hea ! Esinevad arvukad talitlushäired, mis on enamus inimestel.
isiklikult arvan probleemi peapõhjuseks ärevushäire, mis sai alguse häirivast sümptomist, vahelöögist.
Normaalne söök, töö, puhkus, tervislik toit. Koostöö oma arstidega. Topiramaat on langetõve ravim, ilmselt on see Teile määratud neuroloogi poolt, tuginedes krambihoogude esinemisele ja uuringutele ?

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi