Madal pulss 20.03.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! Mind teeb murelikuks madal pulsisagedus puhkeolekus nt lamades on pulss45 lööki. 3 kuud tagasi tehti ekg, mis oli normis. Ka vererõhk on mul 100/60. Ei ole väga sportlik 2 korda nädalas ujun 500 meetrit. Tunnen end ka väsinuna

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Soovitan ööpäevst EKG-d, hinnata seost Teie enesetunde ja uuringuleiu vahel. Väsimusel on väga palju põhjuseid. Koostöö oma arstidega.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi