Sünnimärk 07.02.22 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tere, mul tekkis mõni aeg tagasi kaelale sünniärgi moodi asi, ta on nahapinnast kōrgem, pildi peal on näha et servad on tumedad nagu sünnimärgil, keskt hele. Kas on pōhjust muretsemiseks?

Arst vastas:

Vanda Kristjan

dr Vanda Kristjan

Perearst

Tere!

Fotol ei ole hästi näha, aga tundub, et pigmenteerunud alale on moodustunud hüperkeratootiline vaariktüügas. Kiireloomulist probleemi ei ole, kuid võiks kaaluda asukoha tõttu eemaldamist plaanilises korras.

Head soovides,
Vanda Kristjan