Peavigastus 18.03.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Kukkusin 26.jaanuaril peaaegu 2 kuud tagasi oimukohaga vastu jääd. Kukkumise tagajärjel tekkis pehme muhk ja kulmust kuni juuksepiirini oli nähtav nagu vao taoline kahe kõrgema servaga triipu(lisan pildi). Läksin enda kodukandi emosse ja kästi pöörduda Tallinnasse emosse, et kompuuter teha kuna oli väga valus suud lahti teha ja süüa ning esines ka pearinglust ja peavalu. Ootasin emos yle 5 tunni ja arst kelle vastuvõtule sain, ytles et kompuutrit ei tee kuna ei oksenda. Vaevused jätkusid ja näitasin seda ka perearstile, kes ei osanud ka midagi eriti öelda. Nüüd otseselt tugevaid peavalusid ei ole, aga siiski esineb, aga see vagu on ikka otsaees ja ma ei tea enam kuhu pöörduda või kas üldse? Kas tegemist võib olla mingi mõraga või mis see olla võiks?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põhjuseks ilmsel luuümbrisealune verevalandus mis resorbeerub (imendub) väga aeglaselt. Kui üldseisund muidu hea tuleb lihtsalt varuda kannatust.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika