kas peaksin minema neuroloogi juurde? 15.12.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Üks õhtu tundsin end imelikult. Silme ees olid mingid laigud siis hakkas parem käelaba "surisema" ja sõnad ei tahtnud hästi välja tulla. See kestis u. 15-20 min. Ära ei minestanud ja krampe ei olnud. Käisin kiirabis, vererõhk oli norm. samuti ka veresuhkur. Pulss oli natuke liiga kiire. Arst arvas, et väsimusest... Kodus oksendasin. Söögiisu kadus. Järgmisel päeval käisin perearsti juures seal kirjutati mulle rahusteid. Kuna ikka oli uimane tunne, peas ja kaelas nagu pigistas ja oli ka hirm ja nutuhood pöördusin uuesti perearsti poole. Siis pidin ma mingisuguse testi tegema, mille järgi arst otsustas, et mul päris depresiooni pole aga on ärevushood. Kirjutas mulle välja antidepresante, mida ma pean võtma pool aastat. Mul on aastane laps, kas tegu võib olla ka sünnitusjärgse depresiooniga?
Ette tänades Liisa(20)

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

KUi jätkuvalt tunnete end halvasti siis külastage neuroloogi.

DR. Ain Pajos