Kas peaksin uuesti minema neuroloogi juurde? 01.08.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Oli kuu aega tagasi pearinglus, peavalu ja väsimus.
Need on üle läinud nüüd. Käisin ka neuroloog, kes saatis psühhiaatri juurde. Psühhiaater ütles, et depressioon. Neuroloog kutsus ka tagasi, et äkki teha MRT uuring. Nüüdseks tunnen end paremini. Kas peaksin minema neuroloogi juurde tagasi minema?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt ei ole see vajalik. Pöörduda tuleks siis kui probleem kordub.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika