Esimest korda arsti juurde? 02.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kuna alustasin hiljuti suguelu, siis arvasin, et ma võiks igaksjuhuks minna günekoloogi juurde/hetkel ise veel16/ ja kuna ma ei ole varem käinud, siis tahaksin teada, mis seal toimub ja kuidas ma endale numbri saan jne. st. kõik esimesest korrast günekoloogi juures.

Tänan!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Olete tubli. Soovitan esmakordselt pöörduda noortekabinetti. Teid nõustatakse soovimatust rasedusest hoidumise suhtes, uuritakse, võetakse olulisi analüüse jne.
Naistearsti juurde minnes peske välisgenitaalid apteegi intiimpesugeeliga, põis ja sool peaksid olema tühjendatud. Loomulikult pange hommikul uus (v.puhas) aluspesu, siis tunnete end ka arsti juures hästi.
Naistearstid on Teile konsultandid ja soovivad Teid aidata, et Teie (sugu)elu kulgeks vähemate muredega teadmatusest.