jalad haisevad imelikult 29.04.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

mul on selline probleem et jalad kipuvad emabeeldivalt lehkama ja seda hoolimata sellest et kannnan väga hästi õhku läbi laskvaid jalatseid (Adidas Climacool) mis ei ole niiväga umbsed vaid on õhuavadega. Suvel on muidugi parem käia üldse sandaalidega kuid igalpool ju kah nendega käia ei saa ning kui on vaja kusagil pikemat aega jalatsites olla, siis neid eriti kusagil külas jalast võtta ei tahaks sest siis hakkab kohe mingi lõhn ninna...
Olen proovinud kasutada neid poes müüdavaid jaladeodorante, kuid minuarust teevad nad asja vaid hullemaks, siis on see lõhnabukett veel vastikum ja teravam.
Paluks nõu mida teha.

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Proovige apteegis retseptivabalt müügil olevat Cutasept aerosooli või Chemisept FG-d. Kandke puuvillaseid sokke ja nahast sisuga sandaale.