Ravimi kõrvalmõju või mingi muu probleem? 03.01.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Seoses seljavaluga hakkasin 2 päeva tagasi manustama ravimit Sirdalud (lihastelõdvendaja) ja Tramabol Krka-d(valuvaigist)
Sellega seoses küsimus kas võib esineda selline probleem ja, kuidas seda ära tund, et peenis ei kõvastus?

Peenis oleks nagu rohkem kokku tõmmanud või eelneva kogemuse põhjal nagu midagi teisiti.

Kas võid Sirdalud avaldada mõju siis kõigile lihasgruppidele? Ja kas see on pigem ajutine või on minginsuut probleem nüüd?

Kuna Sirdalud mõjutab/ rahustab lihaseid ks see võib olla nn ajutine kõrvalmõju??

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Iga inimene on individuaalne. Ka ravimite kõrvalnähtude osas. Kõige selgem vastus tuleb peale ravi lõppu. Kui probleemid püsivad, tuleks tüüpilised põhjused välistada.