suguhaigus? 18.11.01 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Miskipärast ma ei ole leidnud veel teed vastava arsti juurde.

Probleem nimelt selles, et juba tegelikult mitmendat aastat on mul suguelundite piirkonnas (jalge vahel) punetav ala, mis vahel ka sügeleb. Vahest on vähem, vahest rohkem ning paar korda on isegi täiesti ära kadunud. Sarnane asi tekkis ka mingi aeg tagasi tagumiku peale. Millega võib tegu olla?

Ette tänades,

Madis (vanus 21)

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on tegemist kubemevoldi seenpõletikuga, mis allub kenasti seenevastasele kreemravile. Soovitan tulla vastuvõtule.

Edu soovides

Margus Punab