Veelkord peenise suurendamisest 25.11.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Teie vastus ühele paljudest sarnastest küsimustest:
"Hinnad on olenevalt valitud meetodist 500 - 5500 - 50 000 EEK.
Edu soovides
Margus Punab "

Huvitabki nüüd, et millist meetodit peate silmas 500.- all. Mitmeid tuhandeid pole kuskilt võtta, 500 õnnestub ehk palga kõrvalt kokku hoida.
Mure on igatahes suur.
Ette tänades,
Tom

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Umbes 500 krooni maksab internetis reklaamitav www.suur.ee programm. Mõni küsimus tagasi võite lugeda sellest, et selle lehekülje töökindlus pole kahjuks enam endine. Kõige parema hinna/kvaliteedi suhtega meetodina soovitan oma patsientidele siiski keskmise hinnaga venitusaparaate.
Kõige tulesam on aga oma keha eripäradega leppida ja mitte liiast põdeda.
Edu soovides
Margus Punab