Punased täpid peenise peal 17.09.10 / Meestearst

Külastaja küsib:

Pärast vahekorda tekkisid peenise peale punased väiksed täpid, mis ka sügelevad. Naine käis viimati tavakontrollis 06.09, analüüsi tulemused olid korras. Mis võib olla põhjuseks?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ikkagi eelkõige partneri tupe põletik või mikroobse keskkonna tasakaaluhäire. Harva põhjuseks ka mehe enda eesnäärmepõletik. Tänapäeva tingimustes veel harvem kehv hügieen. Kui probleem püsib, siis tasuks vast meestearsti külastada ja kindlasti peaks ka naise veelkord üle uurima.