peenise väät 30.04.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere!
olen 19 a ning mure selles et paar kuud tagasi rebenes väät. Jätkasin regulaarselt suguelu ning tundub et väät on tasapisi veel rebenenud. Millega võib see lõppeda?Mida soovitaksite?

Ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Loen välja, et tegemist võis olla eesnaha kida rebendiga. Oleneb, mil määral ja kuidas see rebenenud on. Kui tekivad korduvad rebenemised, siis peaks kindlasti vastuvõtule tulema. Esialgu pidage siiski seks elus paar nädalat vahet ja alustades kasutage mõned korrad preservatiivi. Kui veelkord rebeneb, siis on ilmselt vajalik arsti poolne vahelesegamine.
edu soovides
Margus Punab