Ravimi konflikt. 21.12.22 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Mul on jalaseen ja ma tarvitan Fluconazole Vitabalans tablette kord nädalas. Samas on mul Gastroösofageaalne refluks ja arst kirjutas Nolpaza 40mg tabletid. Kas nende ravimite tarvitamisel on konflikt? Kuidas neid koos tarvitada?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Seeneravimit võetakse peale sööki, klaasi veega.
Nolpazat võetakse 30 min enne sööki. Muud konflikti üldjuhul ei ole. Täpsem info Teie perearstilt.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi