ettepoole hoidev kõht/emakas 13.01.22 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere
Olen 27 aastane naisterahvas ning olen viimase 2 aasta jooksul korralikult trenni teinud ning saavutanud rahuloleva kaalu.Olen ka 5 aastase poja ema. Küll aga vaevlen oma väga punnitava kõhuga, mis ei tulene ühestki toidust ega -grupist(olen proovinud erinevaid toidurühma elimineerimiseperioode).
Mulle tundub, et pigem on tegu emakaga või sisikonnaga, aga ausaltöeldes ma ei oska kuskile enam pöörduda ning keegi mind reaalselt aidata ei ole osanud.
Olen valmis kirurgiliselt sekkuma, esteetilise kirurgia kliinikust öeldi, et diastaasiga samuti tegu pole...
Kas saan midagi teha?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Vabandan hilist vastamist. Teie kirjelduse ja lisatud foto põhjal ei oska ma küll arvata, et kirurgiast olulist effekti võiks olla ( nahaalune rasvkude tundub tõesti olevat õhuke ja olulist naha lõtvust ju ka ei paista. Ja kui ikka plastikakirurg on Teid uurinud ja öelnud, et diastaasi ei esine ). Personaalne konsultatsioon võimaldab küll täpsemat uurimist ja diagnoosi, kuid kindlasti on see Teie jaoks aja- ja rahakulukam ning ebamugavam kui lihtsalt kirjutada. Soovi korral saate broneerida aega minu konsultatsiooniks Clinicas E - N k. 9.00 - 16.00.tel-l 7348553 või 5147100
Lugupidamisega, dr. Peep Pree