Kas plastilise kirurgia eest on võimalik maksta osamaksuna? 15.04.13 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Olin Teie patsient aastal 2006, tuletamaks meelde. Minuga on kõik kenasti ja olen siiani rahul oma otsuse ja Teiepoolse abistava nõu ja teostusega. Tänud.
Kirjutan oma noorema tütre soovil, kes on pea 20a. ja temas on pikalt juurdunud soov teha rinna suurendus op. Nähtavasti olen mina olnud see eeskuju, kust ta idee alguse sai. Soovitasin Teid ja just sama kliinikut, tänu positiivsele kogemusele. Tütrel tekkis küsimus, kas kliinikule on võimalik maksta osamaksuna? Mis hetkel op maksab? Kui pikad on konsultatsiooni ja opi järjekorrad? Tänan vastamast

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud minu patsient aastast 2006. Suur tänu heade sõnade eest, aga ehk oleks lihtsam ja kiirem võimalus mult vastuseid saada otse-suhtluse teel.
Loodan, et olete järginud minu palvet ja oma rindu lasknud iga 2 - 3 aasta järel ultraheli abil kontrollida.
Vastuseks Teie küsimusele - paraku ei praktiseeri ma "järelmaksu-teenuse" osutamist oma kliinikus.
Veelkord tänud heade sõnade eest ja "Tulge võimaluse palun oma rindu Clinicasse näitama". Kui olete ära visanud Teile tookord antud minu telefoni-numbri, helistage palun meie kliiniku registratuuri. Parimate tervitustega, Dr. Peep Pree