rinna plastikoperatsioon 04.03.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Palun informatsiooni rinna plastikoperatsiooni kohta. Üks rind on eemaldatud kaks aastat tagasi Onkoloogiahaiglas, järgnes keemiaravi. Kas võib lasta teha plastikoperatsiooni ?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Vastuse, kas rinnakuju taastav operatsioon on ajaliselt näidustatud, annab kindlasti Teid opereerinud onkoloog-mammoloog. Positiivse soovituse korral soovitan pöörduda Soome ajakirjanduses end "Eesti plastilise kirurgia esimeseks teerajajaks nimetava Dr. Amjärve" poole Tartu Ülikooli Kirurgiakliinikus, kus Teie operatsiooni eest siis tasub Haigekassa.