rinnad väiksemaks 02.08.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

tere, sooviks teada kas teie kliinikus tehakse rindu ka väiksemaks?
palju see op maksab ja kas on järelmaksu võimalusi?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!
Rindade vähendusoperatsiooni kogumaksumus (narkoos, kliiniku-aeg, hilisemad vajalikud sidumaskäigud jne.) on 38 100 krooni. Clinica ise järelmaksu/liisinguteenust ei osuta, küll aga saab kasutada kõiki Eestis toimivaid nn. järelmaksukaarte (Ego, Magnet Sampo Järelmaks).
Lugupidamisega, Dr. Peep Pree