lapse saamise mõju rinnale 31.03.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen noor naine väikeste rindadega(75A või 70B). Lugedes neid kysimusi siin tekkis mul natuke imelik kysimus,nimelt kas peale sünnitust mu rinnad lähevad suuremaks või hoopis väiksemaks? Ma usun et ega siin ei saa konkreetset vastust anda ega ette ennustada, kuid mida teie olete rohkem kohanud?

Ette tänades,

J

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere, Lugupeetud J ,

Vahetult peale sünnitust (imetamise ajal) on rinnad kindlasti suuremad, imetamise lõpetamise järgselt rinnad muutuvad taas sama väikeseks või veelgi väiksemateks kui enne rasedust.

Lugupidamisega, Dr. Peep Pree