liiga suured rinnad 21.11.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

tere, kas oleks kuidagi võimalik enda rindasid väiksemaks saada. kohutav on isegi magada. et kus on võimalik seda teha ja kus? tänan

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Rinnanäärmete vähendusoperatsioon on küll tehniliselt keerulisem ja raskem kui näiteks rindade suurendusoperatsioon, kud usun, et vastavat plastikakirurgi litsentsi omavad kirurgid on selleks ka kõik võimelised. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree