Põlve kuju 08.12.22 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Ma ise ilmselt mõtlen asja väga üle, aga vaatasin oma 6 aastase lapse põlvi ja need ei tundu olevat väga normaalse kujuga. Kas tuleks pöörduda perearsti poole või on see täiesti normaalne ?

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Tegemist on kasvava ja areneva lapsega. Põlvede kuju pärast ei peaks küll muretsema.
Perearsti käest võib soovi korral küsida suunamise füsioteraapiasse. Konsultatsioonil on võimalik saada häid soovitusi ja harjutusi, kuidas lapse füüsilist arengut toetada.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut