Spina Bifida Occulta 09.08.22 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Mul alaselg vasakult poolt valutab teatud liigutusi tehes. Koguaeg on selline tunne et tahaks seda krõksutada. Samuti ka ülevalt vasakult selg on nagu natukene kinni. Mul on Spina Bifida Occulta. Kas see võib seda mõjutada, ja kelle juurde peaks pöörduma, et saada lahti sellest valus, kui on üldse võimalik sellest lahti saada.

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Vähe tõenäoline, et seljavalu on seotud SBO-ga. Pigem on tegu treeningu, muu koormuse või igapäevaste harjumuste tõttu tekkinud seljavaluga. Kindlasti saab seda seljavalu leevendada. Kõige kiirem variant on pöörduda tasulise füsioterapeudi vastuvõtule. Kui asute Tallinnas, võite tulla minu vastuvõtule. Teine variant on küsida perearstilt suunamine füsioteraapiasse teraapiafondi kaudu või paluda saatekirja taastusraviarsti juurde.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut