Peapööritus peale massaaži 28.02.24 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere,

Kuna mul on väga kange kael (arvatavasti soola täis ja veidi valutab), otsustasin massaažile minna. Tunnen, et võimaliku kaela probleemi tõttu oleks nagu ajus vähe hapnikku. Pidevalt olen uimane.
Palusin rohkem tähelepanu pöörata just kaelale. Seda massöör ka tegi. Kuid peale massaaži tekkis väike peapööritus ning kestab juba teist päeva. Ka kael on valusam. Hetkel on nii, et kui järsku keeran pead, siis kõik pöörleb veel rohkem…ja kael valutab tugevamalt.

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Kui teil oli juba pikemalt kaelvalu ja uimasus, siis keha võis massaažile nii reageerida küll. Üldiselt sümptomid mõne päeva jooksul siiski leevenevad. Kui olukord püsib muutusteta või süveneb, palun konsulteerige oma perearstiga.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut